Газоблок Стоунлайт
Категоріі Ціна
грн.

Газоблок Стоунлайт

Сортувати за:

Газоблок Стоунлайт

Газобетон – один з найпопулярніших видів будматеріалів, що належить до категорії найбільш доступних з фінансової точки зору. Ключовою перевагою є специфічна пориста структура. Завдяки цьому тепло- й звукоізоляція в приміщенні набагато краща, якщо порівнювати з іншими матеріалами для зведення стін.

У зв’язку з тим, що вага в нього невелика, є певні обмеження щодо навантаження, що несеться. За допомогою газобетону можна звести будівлю висотою не більше трьох поверхів.

У магазині ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС» представлено великий асортимент товарів для будівництва, серед яких один з найпопулярніших – газобетон Стоунлайт. Київ уже давно користується нашими послугами, але й знаходячись в інших містах, ви можете замовити доставу на зручну вам адресу.

Багато великих будівельних компаній, а також приватні особи роблять замовлення саме в нашому магазині, адже ми надійний поставник і наші товари мають усі потрібні сертифікати якості, які свідчать про те, що ми працюємо винятково з оригінальною продукцією та перевіреними матеріалами. Саме Stonelight вважають одним з найкращих видів газобетону, який можна купити в Україні. Цей виробник зарекомендував себе як надійний, що представляє ринку якісну продукцію за порівняно низькою вартістю.

Характеристика газобетону Стоунлайт. Київ може купити його в ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС»

Stonelight-газобетон – один з найбільш використовуваних матеріалів у сфері будівництва. За всіма властивостями він набагато більше практичний і економічний, ніж багато інших матеріалів, покликаних виконувати аналогічні функції. Його витрати при роботі на 30% менші, якщо порівнювати з цеглою. Але в цьому не всі переваги газобетону. Варто відзначити характерні переваги:

 • Теплоізоляція. Найважливіше питання при побудові якоїсь будівлі. Завдяки структурі такий матеріал чудово впорюється зі збереженням тепла всередині споруди. У холодну пору року його властивості націлені на запобігання втрати тепла, а от у літній час він захищає від занадто високих температур, внаслідок чого всередині – приємна прохолода. Резюме: сприятливий клімат у будівлі легко зберегти за допомогою такого матеріалу, як газобетон Стоунлайт. Київ, до речі, рясніє новими житловими комплексами, і не можна не звернути уваги на те, що багато будинків зводиться за допомогою цього газобетону. Зазначимо, що матеріал відзначається морозостійкістю, що дозволяє використовувати його навіть в умовах доволі низького температурного режиму.
 • Оброблюваність. Досить важлива функція матеріалу для побудови. Блоки легко піддаються будь-якій механічній обробці, що суттєво спрощує процес роботи майстрам. Без побоювань можна працювати пилкою й свердлом, фрезерувати, а для цього використовувати зовсім прості інструменти, які застосовують для роботи з деревиною. Виходить, ви суттєво економите на матеріалі, на інструментах для роботи з ним, і, при цьому, завдяки простоті роботи з газобетоном Stonelight, будівництво апріорі не може затягнутися.
 • Міцність. Ключова характеристика будь-якої споруди. Від класу блоків (від В1,5 до В3,5) безпосередньо залежить довговічність споруди. Використовують матеріал для зведення і міжкімнатних стін, і несучих. Але в останньому випадку потрібно враховувати, що висота споруди не повинна перевищувати трьох поверхів. Утім, купити газоблоки Стоунлайт у Києві можна й для будування вищої будівлі, але обмежень щодо висоти не буде тільки в разі каркасно-монолітного будівництва. Низька посадка при висиханні – ще одна перевага, що гарантує довговічність споруди, а також цілісність штукатурки та оздоблювального шару.
 • Пожежна безпека. Ще одна перевага для матеріалу. Вогнестійкість і негорючість характерні для багатьох будівельних матеріалів сучасності, адже це питання безпеки експлуатації. Стоунлайт-газоблоки можуть похвалитися бездоганною реалізацією цієї функції з боку виробника.
 • Екологічність. Завдяки найнижчому вмісту радіонуклідів, а також через відсутність радіоактивних, канцерогенних речовин і важких металів, газоблоки Стоунлайт у Києві та інших містах України користуються особливою популярністю. Чистота будматеріалів – дуже важливий фактор, і як мінімум заради цього варто звернути увагу саме на Stonelight.
 • Звукоізоляція в газобетоні Стоунлайт теж на високому рівні. Споруда буде захищена як зовні, так і всередині від сторонніх шумів, особливо добре захищає матеріал від низькочастотних звуків.

Шукаєте газобетон Stonelight? Київ обслуговує ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС». Звертайтеся!

Наш магазин будівельних матеріалів багато років успішно працює на ринку з найрізноманітнішими товарами, але всіх їх об’єднує одне – абсолютна якість. Перш ніж додамо щось до каталогу наших пропозицій, ми все ретельно перевіряємо та впевнюємося в якості. Наші надійні партнерські відносини з відповідальними виробниками дозволяють нашим клієнтам вигідно купувати якісну продукцію в нас, причому робити це за найвигіднішими цінами. Співпрацюючи з нами, ви також отримуєте:

 1. Компетентну професійну консультаційну підтримку від наших спеціалістів.
 2. Комплексні рішення з постачання будь-якого будівельного майданчика.
 3. Вигідну доставу потрібного матеріалу за вигідними цінами в будь-яке вказане вами місце.
 4. Конкурентну вартість матеріалу. Купити газоблоки Stonelight у місті Києві за вигідною вартістю – реальність.
 5. Зручний сайт, зрозумілий навіть недосвідченому користувачеві.
 6. Вигідні умови оптових, а також покупок уроздріб.

Ми ґрунтовно працювали над оптимізацією бізнес-процесів, удосконалили систему складського зберігання, ретельно розробили логістику, розподілили обов’язки між спеціалістами, тому кожний займається власною справою. Все це в сукупності дозволяє нам обслуговувати своїх клієнтів на високому рівні.

Ми допоможемо з вибором правильного матеріалу, а також доставимо його вам у потрібному обсязі на будь-яку адресу. А це означає, що, якщо вам потрібно купити газоблоки Stonelight у Києві чи будь-якому іншому місті України, ви сміливо можете звертатися до ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС».

Ми готові запропонувати найлояльніші умови співпраці та надати вам за справедливою ціною матеріал, якістю якого ви будете повністю задоволені. Нам важливо, щоб на нашому сайті ви знайшли те, по що прийшли, а також щоб залишились задоволені співпрацею з нами.