Клей для газобетону
Категоріі Ціна
грн.

Клей для газобетону

Сортувати за:

Клеевая смесь для кладки газоблока ПБ-55 / 25 кг Клеевая смесь для кладки газоблока ПБ-55 / 25 кг
  • Завод виробник: AEROC Березань, Polimin
  • Виробник: Україна
  • Вид: клінкерна (облицювальна)
  • Кількість на палеті, шт: 120 – 180, 40 – 90
  • Спосіб нанесення: Ручний
65 грн
Ціна: за шт
75.00 грн
Клей для газобетону

Споруди, для будівництва яких використовується такий матеріал, як газоблок, уже давно не дикість, а раціональне, грамотне та фінансово вигідне рішення. Цей матеріал заслужено завоював довіру, а багато забудовників використовує саме його. Крім характерних переваг, серед інших матеріалів газоблок вигідно відрізняється й доступною ціною.

Асортимент будівельних товарів на ринку доволі великий, і газобетон впевнено зайняв позиції лідера. Будівництво за допомогою такого матеріалу потребує особливого підходу й, головне, правильного відбору допоміжних елементів.

При викладці газоблока звичайний цемент не підійде, тому що з ним шви виглядатимуть дуже грубо, а от спеціальний клей для газобетону – те, що потрібно. Структура такого матеріалу, разом зі спеціальними засобами для укладки, дозволяє зводити ідеальної геометрії будівлі, які в подальшому потребуватимуть мінімальної обробки. І, незважаючи на легкість газоблоків, споруди відрізнятимуться довговічністю, термостійкістю, наявністю шумоізоляції та іншими позитивними характеристиками.

Такий засіб являє собою суху суміш, яку в потрібній пропорції розводять з водою. Використовують замість цементного розчину як для внутрішньої, так і для зовнішньої роботи. Застосовують для:

  • укладки різних будматеріалів;
  • вирівнювання стін;
  • укладки плитки.

Клей для газоблока в місті Києві, а також інші товари, доступні в ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС»

Існують популярні різновиди сумішей для укладки, які нині використовуються дуже часто. Серед них:

  1. Білий клей. У сфері будівництва умовно називається «літнім», оскільки застосовують його винятково в теплу пору року. Через специфіку складу може нормально розчинитися й бути ефективним тільки в умовах високих температур. Оскільки в складі немає протиморозних компонентів, до холоду він не адаптований і працювати з ним не просто важко, а практично неможливо. Його перевага в тому, що, купуючи клей такого кольору, можна ще більше зекономити на внутрішній обробці.
  2. Сірий – цей матеріал вважається універсальним, адже використовувати його можна в будь-яку пору року. У складі такої речовини передбачено протиморозний компонент. Процес будівництва взимку заморожувати взагалі не обов’язково. Втім, пороги низької температури все одно є, і їх бажано враховувати, щоб пізніше не доводилося все перероблювати.

Обираючи підхожий вид клею, потрібно враховувати, що цей матеріал – запорука теплоти в будинку. Сам по собі газобетон відрізняється підвищеними теплоізоляційними властивостями, але вони будуть марними в умовах неякісної кладки, чи, ще гірше, при неправильному виборі та використанні клею. Важливо враховувати й те, що розведений клей доволі швидко висихає, тому готувати його у великих кількостях немає сенсу.

Якісний клей для газоблока в Києві від перевірених виробників можна знайти та оформити замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо якість продукції, адже кожний товар, представлений у наших каталогах, має відповідні сертифікати, що підтверджують цей факт на документальному рівні.

Також ви можете отримати грамотну консультацію від наших компетентних спеціалістів, які досконало знаються на темі будівництва, а також знають усі тонкощі, основні характеристики та інші деталі, що стосуються всіх товарів, котрі є в наявності. З нами ви швидко й просто знайдете той товар, який вас цікавить. Прийнятні ціни, сертифікати якості, оперативність і добрий сервіс ми вам гарантуємо.

Шукаєте оптового чи роздрібного продавця? Тоді ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС» до ваших послуг. Умови співпраці приємно здивують і потішать кожного.

З нами вигідно й надійно мати справу. Зараз же ви можете на нашому сайті замовити зворотний дзвінок, і в короткий проміжок часу з вами зв’яжеться наш менеджер і допоможе дібрати матеріали, а також запропонує найкращі допоміжні товари для будівництва, якщо вони вам потрібні.