• (044) 499-74-88
  • (067) 719-79-79
  • (099) 719-79-79
Клей для газобетону

Клей для газобетону

Сортувати за:

Клеевая смесь для кладки газоблока ПБ-55 / 25 кг Клеевая смесь для кладки газоблока ПБ-55 / 25 кг

Клеевая смесь для кладки газоблока ПБ-55 / 25 кг Если вы при строительстве внутренних или наружных стен используете силикатные, пенобетонные или газобетонные блоки с точными размерами, то рекомендуем для их кладки приобрести специальный клей для газобетона марки «Полимин». Почему стоит обратить внимание именно на этот строительный раствор?…

70.00 грн
Клей для газобетону

Споруди, для будівництва яких використовується такий матеріал, як газоблок, уже давно не дикість, а раціональне, грамотне та фінансово вигідне рішення. Цей матеріал заслужено завоював довіру, а багато забудовників використовує саме його. Крім характерних переваг, серед інших матеріалів газоблок вигідно відрізняється й доступною ціною.

Асортимент будівельних товарів на ринку доволі великий, і газобетон впевнено зайняв позиції лідера. Будівництво за допомогою такого матеріалу потребує особливого підходу й, головне, правильного відбору допоміжних елементів.

При викладці газоблока звичайний цемент не підійде, тому що з ним шви виглядатимуть дуже грубо, а от спеціальний клей для газобетону – те, що потрібно. Структура такого матеріалу, разом зі спеціальними засобами для укладки, дозволяє зводити ідеальної геометрії будівлі, які в подальшому потребуватимуть мінімальної обробки. І, незважаючи на легкість газоблоків, споруди відрізнятимуться довговічністю, термостійкістю, наявністю шумоізоляції та іншими позитивними характеристиками.

Такий засіб являє собою суху суміш, яку в потрібній пропорції розводять з водою. Використовують замість цементного розчину як для внутрішньої, так і для зовнішньої роботи. Застосовують для:

  • укладки різних будматеріалів;
  • вирівнювання стін;
  • укладки плитки.

Клей для газоблока в місті Києві, а також інші товари, доступні в ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС»

Існують популярні різновиди сумішей для укладки, які нині використовуються дуже часто. Серед них:

  1. Білий клей. У сфері будівництва умовно називається «літнім», оскільки застосовують його винятково в теплу пору року. Через специфіку складу може нормально розчинитися й бути ефективним тільки в умовах високих температур. Оскільки в складі немає протиморозних компонентів, до холоду він не адаптований і працювати з ним не просто важко, а практично неможливо. Його перевага в тому, що, купуючи клей такого кольору, можна ще більше зекономити на внутрішній обробці.
  2. Сірий – цей матеріал вважається універсальним, адже використовувати його можна в будь-яку пору року. У складі такої речовини передбачено протиморозний компонент. Процес будівництва взимку заморожувати взагалі не обов’язково. Втім, пороги низької температури все одно є, і їх бажано враховувати, щоб пізніше не доводилося все перероблювати.

Обираючи підхожий вид клею, потрібно враховувати, що цей матеріал – запорука теплоти в будинку. Сам по собі газобетон відрізняється підвищеними теплоізоляційними властивостями, але вони будуть марними в умовах неякісної кладки, чи, ще гірше, при неправильному виборі та використанні клею. Важливо враховувати й те, що розведений клей доволі швидко висихає, тому готувати його у великих кількостях немає сенсу.

Якісний клей для газоблока в Києві від перевірених виробників можна знайти та оформити замовлення в нашому інтернет-магазині. Ми гарантуємо якість продукції, адже кожний товар, представлений у наших каталогах, має відповідні сертифікати, що підтверджують цей факт на документальному рівні.

Також ви можете отримати грамотну консультацію від наших компетентних спеціалістів, які досконало знаються на темі будівництва, а також знають усі тонкощі, основні характеристики та інші деталі, що стосуються всіх товарів, котрі є в наявності. З нами ви швидко й просто знайдете той товар, який вас цікавить. Прийнятні ціни, сертифікати якості, оперативність і добрий сервіс ми вам гарантуємо.

Шукаєте оптового чи роздрібного продавця? Тоді ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС» до ваших послуг. Умови співпраці приємно здивують і потішать кожного.

З нами вигідно й надійно мати справу. Зараз же ви можете на нашому сайті замовити зворотний дзвінок, і в короткий проміжок часу з вами зв’яжеться наш менеджер і допоможе дібрати матеріали, а також запропонує найкращі допоміжні товари для будівництва, якщо вони вам потрібні.