Категоріі Ціна
грн.

Пінопласт

Сортувати за:

Пінопласт

Пінопласт – недорогий та ефективний утеплювач, який застосовується для теплоізоляції різних об’єктів. Він виготовляється зі штучних матеріалів, які забезпечують високі експлуатаційні можливості. Пінопласт використовується для утеплення стін, покрівлі, відкосів, водостоків та в інших місцях ззовні будинку. Купити якісні будматеріали можна в компанії «ЕКОБЕТОН ПЛЮС». У нас можна замовити сертифіковані товари за низькими цінами.

Продаж пінопласту в Києві

В асортименті нашої компанії присутній пінопласт різної щільності. Це листи класів від М15 до М35. Найчастіше їх використовують в якості теплоізоляції фасаду одно- та багатоповерхових будинків. Споруда, утеплена пінопластом, відрізняється низькими тепловтратами, томи кошти на опалення скорочуються. Товщина листів досягає 10 мм. Пінопласт, який представлений в продажу, має наступні властивості:

 • низька теплопровідність;
 • утеплення не боїться впливу вологи;
 • вартість пінопласту низька;
 • матеріал легко монтується на різні поверхні;
 • використання в широкому діапазоні температур;
 • легкий матеріал не обтяжує конструкцій;
 • пінопласт має звукоізоляційні властивості.

В нашому інтернет-магазині продаються будматеріали, на які надаються необхідні сертифікати та інші документи. Це продукція перевірених постачальників, яка проходить ретельний контроль якості під час приймання на склад.

Доставка пінопласту по Київській області

Доставка пінопласту здійснюється по Києву, Київській області, а також в інші регіони України. Ми маємо власний склад у Києві, звідки відправляються замовлення безпосередньо на будмайданчики клієнтів. При здійсненні транспортування визначається оптимальний маршрут доставки, тому товари прибувають до покупця швидко. Гарантується збереження вантажу. Завантаження, транспортування та розвантаження здійснюються акуратно відповідно до діючих інструкцій.

Використовується транспорт певної вантажопідйомності. Це дозволяє здійснити доставку недорого. Строки попередньо узгоджуються з клієнтом. Ми чітко дотримуємося встановлених термінів при транспортуванні замовлень.

Товари нашого інтернет-магазину завжди є на складі, тому відправлення вантажів відбувається одразу після обробки заявок. У нас можна замовити роздрібну и оптову партію матеріалів.

Чому варто замовити саме у нас?

Наша компанія продає товари відомих в Україні виробників. Ми не співпрацюємо з посередниками, тому маємо можливість запропонувати будматеріали за низькими цінами. Асортимент постійно оновлюється затребуваними утеплювачами та іншими товарами. Після оформлення замовлення ви зможете швидко отримати продукцію за вказаною адресою. Нашими перевагами є наступні:

 • Інтернет-магазин працює цілодобово, тому заявку можна оформити самостійно в зручний для вас час.
 • Ми ретельно перевіряємо якість товарів, що постачаються на склад, тому гарантується відсутність бракованих матеріалів.
 • Оплата здійснюється готівкою чи безготівковим способом.
 • Постійні та оптові клієнти приймають участь в акційних програмах, отримують значні знижки.

Ми враховуємо побажання клієнтів, що дозволяє виконувати замовлення на комфортних умовах.

Щоб отримати консультацію, телефонуйте нам за номерами телефонів, зазначеними на сайті. Ви також можете замовити зворотній зв'язок, залишивши контактну інформацію.