• (044) 499-74-88
 • (067) 719-79-79
 • (099) 719-79-79
Перемички залізобетонні
Перемички залізобетонні

Якість будматеріалів має пріоритетне значення. При будівництві різних об’єктів часто використовується продукція із залізобетону. Опорні елементи, які монтують у дверні чи віконні прорізи, а також для зведення сходів і прольотів, – перемички ЗБВ. Вони беруть на себе статичні навантаження від усіх перекриттів, блоків і кладок. Рідко їх застосовують для огорож і стійок. Але, все ж, основне призначення – встановлення в прорізах несучих і ненесучих стін різних будівель.

В інтернет-магазині ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС» представлено перемички залізобетонні та інші товари для будівництва за справедливою вартістю з мінімальною націнкою. Ми здійснюємо доставу товарів на будь-які об’єкти, і вам не доведеться турбуватися про транспортування. Паспорти, сертифікати якості на всю продукцію з нашого асортименту ви можете перевірити особисто.

Які особливості мають перемички залізобетонні? Київ обслуговує ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС»

Такі матеріали, як перемички – це свого роду посилювачі загальної міцності конструкції, якими укріплюють прорізи в стінах. Серед ключових переваг варто відзначити:

 • широкий спектр застосування;
 • довговічність, підвищений строк служби;
 • чудову міцність.

Опорна довжина цих виробів варіюється в межах від 17 до 30 сантиметрів – це для стін несучих, а для ненесучих – 10-15 см. При відносно не дуже великій вазі перемички ЗБВ використовують при будівництві з таких матеріалів:

 • цегли;
 • газобетону (газоблока);
 • монолітного бетону.

Усі ці матеріали, а також перемички залізобетонні в Києві можна купити в нас. Вони поділяються на різні типи:

 1. Олівець – тонкі рядові матеріали. Використовуються в перегорожах між кімнатами і в дверних прорізах.
 2. Ригелі – витягнутий брусок прямокутного перетину, використовується для каркасних опор і облаштування перекриттів.
 3. Прогони – великогабаритні товари для несучих балок.

Спеціалісти нашого магазину допоможуть зробити правильний вибір на користь найкращих будівельних товарів. Усі особливості та переваги розкажуть вам у телефонному режимі. Ціни на товари конкурентні в нас, що робить будівництво фінансово вигідним. З нами ви не переплатите за товар і доставу, адже ми пропонуємо максимально лояльні умови для наших клієнтів.

Покупка може бути як оптовою, так і вроздріб. З нами вам не доведеться чекати на будівельні матеріали довго: ми своєчасно, в домовлену дату, привеземо замовлення на вказаний об’єкт. Завдяки досвідченим логістам нашої компанії клієнти отримують бажане оперативно.