• (044) 499-74-88
 • (067) 719-79-79
 • (099) 719-79-79
Плити перекриття

Плити перекриття

Сортувати за:

Плити перекриття

Залізобетонний виріб, використовуваний для створення й укріплення несучої конструкції споруди, – плита перекриття. Вона може бути ребристою, суцільною та порожнистою. Виробляється з використанням щільного конструкційного, щільного силікатного бетону чи ж із бетону важких марок.

Матеріал має декілька призначень і є незамінним як в індивідуальному, житловому, так і в комерційному будівництві. Для зниження ваги та підвищення тепло- й звукоізоляційних якостей виробники роблять плити з порожнинами.

Для того щоб плити перекриття проявили найкращі характеристики належним чином, важливо чітко дотримуватися правил експлуатації, стежити за специфікою монтажу, адже на цю конструкцію припадає дуже велике навантаження, і навіть найменший дефект призведе до швидшого зношування та порушення міцності споруди.

Як обрати плити перекриття

У процесі створення багатоповерхових споруд без цього матеріалу не обійтися. Займатися самостійним відливанням плит недоцільно й невигідно, тим більше, що якісний виріб можна створити лише в заводських умовах. З огляду на те, що пропозицій на ринку дуже багато, розгубитися при виборі можуть навіть досвідчені покупці. Є ряд характеристик, на які потрібно звертати увагу: це допоможе коректно дібрати оптимальний виріб для тих чи інших завдань.

Окреслимо такі різновиди:

 • ПК. Це позначення застосовується до виробів з повздовжніми порожнинами. Тут круглий переріз і діаметр у 22 сантиметри. Виробляється з бетону М2000 (у рідких випадках вищої марки), а також використовується арматурна сталь, яку піддають попередній напрузі.
 • НВ – плити перекриття. Ціна в Києві на цей матеріал різниться в багатьох продавців. Є ряд особливостей і властивостей, близьких до плит ПК.
 • ПБ. Вироби з поздовжніми порожнинами. Діаметр конструкції – 22 сантиметри. Технологія виробництва – формування без опалубки.
 • ПНО. Полегшений виріб, який застосовують при малоповерховому будівництві (до трьох поверхів). Діаметр порожнин – 16 сантиметрів.

Це не всі різновиди багатопорожнистих плит, але при виборі варто акцентувати увагу на тому, що відрізняються вони за трьома основними ознаками:

 • форма;
 • габаритні розміри;
 • діаметр порожнин.

Усього існує 15 типів, і в кожного своє маркування. Для конкретної мети та конкретного типу споруди потрібні конкретні матеріали, зокрема специфічна плита перекриття. Київ обслуговує ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС», і в наших каталогах ви знайдете матеріали, які спростять процес пошуку й закупки будматеріалів.

Є три види плит: залізобетонні, порожнисті та повнотілі. Останні вважаються найміцнішими, вони чудово запобігають виникненню тріщин і прогинів у споруді. Для реалізації звукоізоляційних функцій використовуються матеріали товщиною не менше 16 сантиметрів. А от залізобетонні розділяються на такі види:

 • Збірно-монолітні – з високою теплостійкістю, легкі, прості в монтажі. Внутрішній простір часто використовується під прокладку мереж постачання. У матеріалу не дуже висока міцність, тому такі плити перекриття купити в Києві потрібно лише за умови, що на будівлю не припадатиме великого навантаження.
 • Грибоподібні.
 • Однопролітні.
 • Багатопролітні. З назви зрозуміло, що цей матеріал використовується для багатоповерхових споруд. Він найміцніший.

Потрібно купити плити перекриття в Києві? У нашому інтернет-магазині ви неодмінно знайдете те, що потрібно. Залізобетонні плити характеризуються чудовою звукоізоляцією й тепловими якостями, матеріал доволі легкий завдяки тому, що має всередині повітряний простір. Багатопорожнисті конструкції затребувані в будівництві споруд різної поверховості та використовуються для розділення поверхів.

Монолітні ЗБВ – плити, мають суцільну площину армованого типу, внаслідок чого у виробу велика вага та підвищений рівень міцності. Вага може досягати 3,5 тонн.

Серед ключових переваг – та сама міцність, що дозволяє готовій споруді витримувати великі навантаження. В архітектурному будівництві цей матеріал незамінний, оскільки монолітним плитам можна надавати будь-якої форми. Якщо потрібно спорудити дах, найкраще купити плити перекриття в Києві від ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС», порадившись із менеджерами. Для таких цілей переважно використовуються ребристі види. Також вони актуальні для неопалювальних приміщень з великою площею. 

Якісні панелі перекриття: Київ обслуговує ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС»

Серед основних переваг співпраці з нами відзначимо такі:

 • Лояльна цінова політика. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками й поставниками, тому в нас мінімальна націнка. Будівництво – недешевий процес, щоб «вкластися в бюджет». Наша філософія така, що вартість будматеріалів повинна бути доступною, і якщо вас цікавлять панелі перекриття, ціна в Києві найвигідніша саме в нас. Обов’язково перевірте це, і ви переконаєтеся в тому, що в нас справді чесні ціни.
 • Якість. Ми скрупульозно відібрали найкращі товари на ринку й стежимо за тим, щоб матеріали відповідали заявленим характеристикам. У нас є вся документація: заводські накладні, паспорти виробів, сертифікати.
 • Простота співпраці. Здійснити замовлення можна в онлайн-режимі. Простий і інтуїтивно зрозумілий сайт дозволить вам максимально швидко знайти потрібне, зокрема панелі перекриття. У Києві ціна на один і той самий товар у різних магазинах може бути різною, але в першому пункті ви, напевно, зрозуміли, що в нас – найвигідніша. Оформити замовлення можна як через особистий кабінет, так і в телефонному режимі.
 • Достава. Купуючи великогабаритні будматеріали, вирішення питань достави перетворюється на справжній головний біль. Співпрацюючи з нами, вам не доведеться займатися транспортуванням, і щойно ви вирішите купити панелі перекриття в Києві в нашому інтернет-магазині, ми доставимо ваші товари на вказану в заявці адресу. Для нас важливі терміни – ми завжди виконуємо замовлення своєчасно.