• (044) 499-74-88
  • (067) 719-79-79
  • (099) 719-79-79
Прогони залізобетонні
Прогони залізобетонні

Прогони ЗБВ – це конструктивний елемент покриття виробу з цегли чи великого бетонного блока, що складається з арматурного каркасу та застиглого бетонного розчину. Такий матеріал є обов’язковим на будь-якому будівництві, замінити або просто не використовувати його при будівництві будь-яких об’єктів не можна.

Виготовлення цих виробів можливо лише промисловим способом і винятково із застосуванням бетонів М200 чи М300. А працюють з матеріалом лише в приміщеннях, де немає агресивного середовища.

Прогони залізобетонні призначені для оформлення віконної та дверної частини будівлі. Але також часом їх застосовують і в іншому виді будівельної конструкції.

Прогони можуть бути суцільного перетину та ґратчасті. Останні самі по собі легші, але їх важче виготовляти й монтувати, застосовуються вони при шестиметровому кроці ферми. Прогони суцільного перетину роблять із прокатних чи двотаврових швелерів.

Характеристики та переваги: все, що потрібно знати про прогони залізобетонні

Такий матеріал виробники виготовляють зі спеціального бетону. У ньому розташована напружена арматура. Але часом можна побачити виріб, який виготовили без попередньої напруги.

Об’єми балок зазвичай промальовуються в документації будівництва, але також вони зобов’язані збігатися з дійсними нормами держави. Купити прогони залізобетонні в Києві для зведення будь-якої будівлі можна в нас. Переваги такого виробу:

  • довговічність;
  • жорсткість матеріалу та підвищена міцність;
  • стійкість до навантажень і корозійних процесів.

На всю продукцію з нашого каталогу є сертифікат якості. За довгий час роботи в цій сфері ми звикли обирати тільки найнадійніших постачальників. З нами ви можете бути впевнені в тому, що будматеріал відповідатиме всім нормам і стандартам, і працювати з ним буде не тільки зручно, а й надійно.

Прогони прямокутного перетину отримали застосування в будівельній сфері в якості поєднуваних несучих елементів конструкцій. Розміри цих виробів прогону визначаються навантаженнями, які припадають на міжповерхові перекриття. Вони розраховані на навантаження 4000 кгс/м. Популярність прогонів залізобетонних і їх застосування в несучих конструкціях обумовлені ключовими перевагами матеріалу.

Прогони таврові залізобетонні є опорами для перекриттів і прольотів, мають полиці з обох боків для спирання на них плит. Використовуються в будівництві як поєднувані елементи каркасів будівель різної поверховості та призначення, а також у якості опор для багатопорожнинних плит. Плити спираються на дві полиці прогону, що посилює надійність конструкції. Клас бетону, що застосовується при виготовленні, – В15 і В25.

Однополичні прогони використовуються в якості додаткових до таврових. Функціональне призначення матеріалу аналогічне, але застосовується при зведенні різного роду залізобетонних каркасів. Матеріалом з’єднують колони та стійки, а також інші вертикальні елементи каркасів, що є специфічною основою для плит і прогонів, розрахованих на навантаження 5200 і 7200 кгс/м.

Де використовуються прогони ЗБВ. Київ уже замовляє якісні матеріали в ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС»

Дуже активно використовують такий матеріал при зведенні різних будівель. Промислові, складські та житлові приміщення будують за допомогою прогонів.

Призначення такого виробу з бетону – витримка несучих плит перекриття. Незважаючи на те, що виготовляти почали дуже давно, їхня популярність не зменшується, адже надійність і міцність на найвищому рівні, до того ж довговічність робить свою справу. Купити прогони ЗБВ у Києві можна й потрібно в нас, адже ми знаємо все про найякісніші будматеріали та прагнемо оптимізувати співвідношення таких параметрів, як ціна та якість.

Наша команда – це люди, які знають усі особливості та переваги, а також нюанси матеріалів з нашого каталогу. Замовити все дуже просто й швидко.

Сайт інтуїтивно зрозумілий, на оформлення замовлення йде мінімум часу. Достави також довго чекати не доводиться, адже на нашому складі завжди є матеріали, потрібні для споруди. Якщо не хочете самостійно оформляти покупки, можна замовити зворотний дзвінок і протягом 15 хвилин (у робочий час) з вами зв’яжеться консультант, який допоможе з вибором і прорахує точну вартість. Якщо замовите в нас одного разу товар, ми назавжди залишимося партнерами.

Легко можна оформити замовлення на нашому сайті зараз же. Великий асортимент якісного товару – це в ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС». Роздрібна й оптова торгівля за вигідними умовами – ви зекономите час і гроші. Тому можете сьогодні ж зв’язатися з менеджером нашої компанії – і компетентна, професійна консультація вам гарантована.