Категоріі Ціна
грн.

Утеплювачі

Сортувати за:

Утеплювачі

Одним з обов’язкових етапів спорудження жилого будинку є монтаж теплоізоляції. В якості утеплювача використовують різні матеріали. Від правильності вибору теплоізоляції залежить комфорт проживання. Якщо обрати малоефективний матеріал, взимку доведеться сплачувати значні рахунки за опалення. Купити якісний утеплювач від перевіреного виробника можна в компанії «ЕКОБЕТОН ПЛЮС». Ми постачаємо забудовникам сертифіковані матеріали за низькими цінами.

Продаж утеплювачів для стін в Києві

Кожний квадратний метр будівлі потрібно утеплювати, щоб уникнути суттєвих тепловтрат. Теплоізоляція використовується не лише для стін, а й підлоги. У нас можна замовити наступні матеріали:

  • Мінеральна вата. Це екологічний матеріал, який застосовується всередині будівлі. Утеплювач підходить для перекриттів, стін, використовується разом з якісною гідроізоляцією. Матеріал випускається в рулонах, плитах, забезпечує усадку. Частіше використовується для горизонтальних поверхонь, але може застосовуватись і для стін.
  • Базальтова вата. Квадратний метр коштує більше, ніж мінеральна вата. Матеріал використовується не тільки для утеплення фасаду, а й димохідних труб. Він витримує нагрів до +1000°С, тому часто застосовується для покрівлі.

В нашому інтернет-магазині присутня універсальна теплоізоляція. Її використовують для стін, даху, підлоги.

Доставка утеплювачів по Київській області

Ми продаємо сертифіковані матеріали, які добре утримують тепло всередині будівлі. Утеплювачі відповідають екологічним нормам, виготовляються перевіреними виробниками. Товари, представлені в продажу, можна замовити з доставкою на наступних умовах:

  • Склад знаходиться у Києві, але транспортування виконується в усі регіони України. Ми доставимо теплоізоляцію прямо на будмайданчик.
  • Транспортування виконується оптимальною вантажною технікою, тому вартість перевезення мінімальна.
  • Обирається найкоротший та безпечний маршрут, тому доставка здійснюється в обумовлений термін.

Товари нашого інтернет-магазину є на складі, тому відправлення замовлення відбувається одразу після опрацювання заявки. Ми висилаємо як невеликі, так и крупні партії теплоізоляції.

Чому варто замовити саме у нас?

Наша компанія отримує поставки будматеріалів з конвеєрів виробників. Ми не співпрацюємо з посередниками, тому в ціну не включаються додаткові комісії. Якість товарів, які приймаються на склад, ретельно контролюється. Гарантуємо, що ви не отримаєте браковану продукцію. Надаються наступні переваги:

  • Товари продаються за низькими цінами.
  • Доставка виконується швидко, в обумовлені з замовником строки.
  • Оплатити будматеріали можна зручним для вас способом.
  • Постійні та оптові клієнти отримують значні знижки.

Ми враховуємо побажання клієнтів, виконуємо замовлення на максимально комфортних умовах. Кількість наших постійних клієнтів стабільно зростає. Компанія пропонує широкий асортимент матеріалів, тому зробити повну закупку необхідних товарів ви зможете за вигідною вартістю. Ми націлені на довготривалу співпрацю, то забезпечуємо надійний сервіс.

Щоб поставити питання стосовно характеристик товарів, умов оформлення замовлення, звертайтесь до наших консультантів за номерами телефонів, що вказані на сайті. Можна залишити контактну інформацію, і наш менеджер зателефонує вам найближчим часом.