ЗБВ – залізобетонні вироби
Категоріі Ціна
грн.

ЗБВ – залізобетонні вироби

Сортувати за:

ЗБВ – залізобетонні вироби

У сфері будівництва об’єктів житлової нерухомості й відповідальних промислових споруд застосовуються найрізноманітніші матеріали. Незамінними стали залізобетонні конструкції та вироби, які на початку ХХ століття створили справжній фурор у своїй області.

Завдяки ЗБВ абсолютно звичною картиною стали багатоповерхові будівлі та хмарочоси, цей же матеріал використовується для зведення міцних гребель, гідро- й атомних електростанцій. Матеріал має унікальні характеристики завдяки специфічній технології виробництва, він зарекомендував себе як довговічний, експлуатаційно непримхливий і надійний.

Потрібно купити ЗБВ? Київ обслуговує компанія ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС». Ми доставляємо будматеріали по всій Україні. Вироби й конструкції із залізобетону стали такими ж популярними, як і рядова цегла чи стінові газоблоки. Для різних завдань і цілей виробляються різні ЗБВ і ЗБК. Це вироби різних розмірів і форм, які укріплюються високоміцною арматурою зі сталі. Матеріал протистоїть корозії, вогню, витримує згинання й розтягування та має інші, не менш значущі переваги.

Про технології виробництва, склад і види ЗБВ. У Києві найкращі товари представлені в ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС»

Дві ключові складові матеріалу – сталь і бетон. Тривалість експлуатації обумовлена тим, що затверділий бетон і метал, з якого виробляється арматура, мають однакові коефіцієнти температурного розширення. Бетон чудово захищає арматуру від утворення на поверхні корозії та окислення.

Специфіка виробництва та взаємодії цих двох елементів робить ЗБВ дуже якісним і міцним матеріалом, який можна використовувати в усіх кліматичних зонах. Виробництво цього будматеріалу потребує спеціальних технологій і суворого виконання, що реально винятково в заводських умовах.

Які види ЗБВ існують:

 • Плити перекриття. Використовуються для перекриття поверхів. Матеріал універсальний, його вартість дуже доступна, що дозволяє використовувати в різних сферах будівництва ці ЗБВ. Київ відрізняється численними будівництвами, і великі забудовники точно знають переваги цих виробів. Звуко- й теплоізоляція, висока міцність, швидкість монтажу – всі ці параметри роблять плити затребуваним матеріалом.
 • Кільця, кришки, днища. Ці вироби переважно використовуються в промисловій сфері, призначені для конструювання заглиблених споруд. Існує декілька типів конструкцій, і обирати підхожу потрібно, зіставивши із завданням, яке потрібно вирішити за допомогою цього матеріалу: стінове кільце, з дном, опорне, для зливової каналізації, для водо- й газопровідних мереж і т. д.
 • Перемички. Один з найвідповідальніших елементів у категорії ЗБВ. У Києві купити такі матеріали не буде складно. Великий вибір часто плутає недосвідчених покупців, адже перемички поділяються на брускові, плитні та балкові. Кожен вид призначений для різних споруд. І перш ніж зупинитися на якомусь з видів, варто уточнити показники бетону та перетину перемички, тип, довжину, наявність кріплення, рівень навантаження на погонний метр.
 • Прогони. Призначені для перекриття прорізів у спорудах зі стінових блоків чи цегли. Стійкість забезпечується конструктивними особливостями. Найбільш затребуваними є прогони прямокутного перетину, хоча використовуються й інші матеріали, наприклад, для навісних фасадів.
 • Блоки фундаментні. З назви зрозуміло, для чого потрібний цей матеріал. При виборі виробу потрібно звертати увагу на багато факторів, зокрема інженерію споруди та особливості ґрунту, де зводитиметься будівля.

У каталозі нашого інтернет-магазину ви можете знайти й купити ЗБВ у місті Києві з доставою по місту, області та всій Україні:

 • Блоки фундаментні (ФБС) чудової якості (є різні розміри).
 • Панелі перекриття – великий вибір за прийнятними цінами.
 • Кільця, днища, кришки завжди в наявності.
 • Сходові марші, майданчики, ступені оптом і вроздріб.
 • Прогони будь-якого розміру.
 • Брускові перемички та багато інших матеріалів.

Компанія ТОВ «ЕКОБЕТОН ПЛЮС», за роки активної професійної діяльності, зарекомендувала себе як надійний поставник матеріалів для найрізноманітніших будівельних об’єктів. Ми безпосередньо співпрацюємо з виробниками й поставниками, робимо мінімальну накрутку та надаємо своїм клієнтам найкращі товари за найсправедливішою вартістю.

Якщо шукаєте залізобетонні вироби в Києві, звертайтеся до нас

З нами співпрацюють як приватні покупці, купуючи в нас у невеликій кількості потрібні товари, так і будівельні фірми, компанії-забудовники, зацікавлені в якісному товарі за доступною ціною. Нам віддають перевагу з наступних причин:

 1. Продумане співвідношення таких параметрів, як ціна та якість. Нам важливо, щоб клієнти залишалися задоволені своїми покупками. Якісні будматеріали – це, перш за все, про безпеку, про надійність споруди, про її довговічність. Ми зацікавлені в тому, що надати своїм клієнтам найкращий товар за найкращою ціною.
 2. Зручність на всіх етапах взаємодії. Оформити замовлення можна в режимі онлайн, витративши на пошуки потрібних товарів мінімум часу. Якщо вам потрібні ЗБ вироби в Києві чи якомусь іншому населеному пункті, ми доставимо, і вам не доведеться витрачати багато часу на пошуки, а також ви не будете займатися вирішенням питання транспортування. Наші менеджери оперативно обробляють замовлення, зв’язуються з покупцем для уточнення деталей. Далі залишається лише оплатити будь-яким зручним способом і чекати на доставу.
 3. Широкий асортимент. У нашому інтернет-магазині ви знайдете будь-які будматеріали, потрібні для зведення об’єкта, зокрема залізобетонні вироби. Київ не єдине місто, яке ми обслуговуємо. Географія нашої діяльності розповсюджується на всю Україну й незалежно від того, де саме ви знаходитеся, можна здійснити замовлення.